Bigl.ua — приведет к покупке
1135 відгуків
У нас є все!!!
+380 (67) 482-88-02
+380 (66) 200-40-48

Blackview

Компанія Blackview – не самий відомий китайський виробник смартфонів, однак на ринку фірма не перший рік і в її асортименті десятки моделей і вже тисячі користувачів даного бренду.
Історія компанії почалася у вересні 2013 року, коли підприємець Сю Хв (Девід Сю) заснував Blackview. Він вважає, що якісні смартфони не обов'язково повинні дорого коштувати, і дійсно, апарати Blackview зазвичай недорогі (про якість поговоримо нижче).
Гасло компанії – смартфони для всіх (Smartphone for everyone). Натяк на те, що випускають продукцію в різних сегментах, адже у них є і бюджетні моделі, і захищені середнячки, і порівняно дорогі апарати з хорошою батареєю. До речі, Blackview відома насамперед захищеними пристроями типу BV5500, BV6300 і т. д. — це дуже популярна лінійка.
За последние несколько месяцев популярность компании Blackview выросла во всем мире. Да и на внутреннем китайском рынке известность компании растет, ведь смартфоны она производит интересные и качественные. Модели этой фирмы имеют защиту ip67, ip68 и усиленные аккумуляторы, что на сегодня немаловажно!
Добро пожаловать в наш магазин!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner